- Що ви сказали вболівальникам, коли вони стали кидати фаєри на поле?
- Просто попросив не робити цього, запитав, навіщо вони це роблять. Звичайно, уболівальників теж можна зрозуміти, їх команда програє, - цитує Ярмоленка офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.