Нагорняк: «Непогано було б і центрального захисника в пару Хачеріді знайти»

Динамо Київ 20 Січня, 10:00 744
Нагорняк: «Непогано було б і центрального захисника в пару Хачеріді знайти» | 19-27
Футбольний експерт Сергій Нагорняк розповів, яких трансферів можна чекати від київського клубу

- Напевно, недарма президент «Динамо» говорив про правого захисника. Перед стартом сезону, на об'єднаному турнірі, Данило Сілва показав себе дуже добре. А потім здувся. Якщо шукають, значить, хлопець не влаштовує головного тренера. Непогано було б і центрального захисника в пару Хачеріді знайти. Драгович абсолютно не виправдовує видані йому аванси, - наводять слова Нагорняка «Вести».