Динамівці поділилися враженнями після перемоги над «Енергією» в матчі четвертого туру Меморіалу Макарова.
Павло Лук′янчук:
- Це був звичайний поєдинок. Гралося важкувато, адже зовсім недавно повернувся в розташування «Динамо» зі збірної України, де проходили збори і грали на Меморіалі Гранаткіна в Санкт-Петербурзі. Але нічого страшного, набираю форму.
Моїм завданням було вбігати на дальню штангу. Я побіг, але в якийсь момент зрозумів, що м'яч не долітає, а прямо переді мною перебувала вільна зона. Вийшло, що я потрапив прямо на м'яч і відправив його у ворота.

Орест Кузик:
- Нам дістався достатньо досвідчений суперник, який також прагнув довести, що вони - найкращі.
У якому б турнірі ти не брав участь, завжди хочеться вигравати і посідати призові місця. Меморіал Макарова - змагання, через яке проходить підготовка до весняної частини чемпіонату. Тренер може подивитися, хто в якому стані, а футболісти - набрати форму. Потім відправимося на збори, де підготовка буде вестися ще серйозніше. На турнірі ми повертаємо собі ті кондиції, в яких були до відпустки.