«Тільки Київ, тільки перемога! Всіх уболівальників «Динамо» з перемогою», - підписав світлину Андрій.
Посилання скопійовано
© 2013, 1927.com.uaВсі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua