Столичний клуб завжди дбайливо ставився до своїх вихованців, проте були в історії киян і негативні моменти. Не можна сказати, що «Динамо» є клубом, який відпускає своїх гравців «на право і на ліво», але деякі трансфери киян дійсно змушують хапатися за голову як власників, так і уболівальників клубу.
Останнім часом, «Динамо» залишили десять футболістів, які зараз були б в саму пору команді Олега Блохіна.
Вихованці:
Віталій Мандзюк (захисник) - перейшов в «Дніпро» в 2010 році. За останні чотири роки футболіст помітно додав, ставши основним гравцем дніпропетровського клубу. З недавніх пір став постійним кандидатом на потрапляння в основний склад збірної України.
Микола Морозюк (захисник) - перейшов в донецький «Металург» у 2010 році. Зіграв за свій новий клуб більше 90 матчів, також як і Мандзюк після того, як залишив стан киян, почав активно призиватися тренерським штабом національної збірної України .
Роман Зозуля (нападник) - перейшов в «Дніпро» в 2011 році. Можна сміливо сказати, що це найбільша втрата «Динамо», адже зараз гравець знаходиться на провідних ролях у своєму клубі і є одним з кращих українських нападаючих останніх років. Стабільне місце в основі «Дніпра» і постійні виклики в збірну говорять про те, що цей гравець знаходиться в неймовірній формі, а його вміння вести боротьбу за м`яч було б дуже доречним у команді Блохіна.
Андрій Богданов (півзахисник) - перейшов в «Металіст» в 2014 році. Молодий і настирний футболіст, який кожен свій шанс в столичному клубі намагався реалізувати по максимуму, проте через відсутність «імені» і досвіду був проданий в харківський клуб. У 2013 році був запрошений до національної збірної.
Не вихованці:
Руслан Ротань (півзахисник) - відігравши за «Динамо» 2 сезони, в 2008 році повернувся в свій рідний «Дніпро». Є капітаном дніпропетровського клубу і основним гравцем національної збірної України. Надійність і досвід футболіста вже не раз рятували «Дніпро» у важких ігрових ситуаціях.
Андрій Єщенко (захисник) - перейшов в «Волгу» в 2011 році. Через рік його помітив московський «Локомотив», в якому футболіст став основним гравцем. У складі столичного клубу гравець зумів звернути на себе увагу тренерського штабу національної збірної Росії. У 2013 році «залізничники» продали Єщенко в тоді ще багатий «Анжі», однак на самому початку своєї кар'єри в махачкалінському клубі гравець отримав серйозну травму.
Роман Єременко (півзахисник) - перейшов в «Рубін» в 2011 році. Гравець національної збірної Фінляндії, що володіє відмінним дриблінгом і швидкісними даними, був основним футболістом «Динамо», однак був проданий казанцям за 13 мільйонів євро. Вигідна угода і не більше, проте зараз у складі киян не вистачає подібного роду виконавця. Єременко - універсал, здатний зіграти на будь-якій позиції.
Андре (нападник) - перейшов в «Атлетіко Мінейро» в 2012 році. Молодий бразилець не зумів закріпитися у складі киян, і вже через рік свого перебування в столиці України був відданий в оренду французькому «Бордо». У 2012 році повернувся до Бразилії і одразу ж був орендований «Сантосом» через перебір гравців у складі «Мінейро». У 2013 році гравця орендував «Васко да Гама», за який Андре зіграв 27 ігор, відзначившись 12 голами.
Раффаел (нападник) - перейшов в «Боруссію» з Менхенгладбаха в 2013 році. Пробувши лише рік у складі «Динамо» гравець був відданий в оренду німецькому «Шальке», де зумів відчути смак Бундесліги. У 2013 році Раффаел підписав контракт з «Боруссією», провів за менхенгладбахців 15 матчів, забивши 8 голів. Як то кажуть, статистика - річ уперта, але в сьогоднішньому «Динамо» з нападаючих виблискує, якщо так можна висловитися, лише Дьємерсі Мбокані, який також відзначився 8 голами, але в 17 поєдинках.
Сергій Рибалка (півзахисник) - футболіст досі є гравцем київського «Динамо», проте вже кілька років грає на правах оренди в чеському «Словані». Судячи з усього, столичному клубу зовсім не потрібен молодий футболіст, Рибалка не був викликаний на зимові збори «Динамо». Зараз у його послугах зацікавлений казанський «Рубін».
Як ми бачимо, перераховані футболісти відмінно проявляють себе поза «Динамо», однак цей факт не можна назвати позитивним для столичного клубу. Хотілося б побажати киянам стежити, а головне вміти чекати розкриття своїх гравців.