Меморіал Макарова. «Динамо-2» перемагає

Динамо Київ 21 Січня, 14:45 940
Меморіал Макарова. «Динамо-2» перемагає | 19-27
Навідміну від молодіжки, друга за рангом команда «Динамо» пройшла у наступний етап Меморіалу Макарова.

Впевнено обігравши клуб «Ретро» (Ватутіне), команда Олександра Хацкевича гарантувала собі місце в чвертьфіналі Меморіалу Макарова -2014.

У кожному з таймів у ворота суперників «Динамо-2» влетіло по два м'ячі, на що вони відповіли лише одним голом у самій кінцівці поєдинку. Варто відзначити нападника киян Олега Маїка, який запам'ятався голом і результативною передачею.

За вихід у наступний етап турніру «Динамо-2» посперечається з ПФУ (Профсоюзів футболістів України). Поєдинок відбудеться в середу, 22 січня, о 14:00.

«Динамо-2» - «Ретро» (Ватутіне) - 4:1 (2:0)

Голи: Маїк (14, гольовий пас - Акубардія), Каверін (17, Маїк), Ісраїлов (50,Хльобас), Нечай (86, Гемега).