Про які події йдеться мова, пояснювати не будемо - для цього вистачає інших сайтів. А ми про футбол. Так ось, Валенсія розуміє, що грати їй доведеться у Києві майже через місяць, тому із нетерпінням очікує рішення виконавчого комітету УЄФА. Рішення про можливе перенесення місця домашньої гри киян може бути прийнято у найближчу п’ятницю.
Більш за все «Валенсію» налякали фотографії обгорілого стадіону «Динамо», хоча гра і має відбутися на «Олімпійському». Але іспанський клуб наполягає: клуб повинен забезпечити не лише безпеку суперника, а також арбітрів. Натомість ситуація в українській столиці вкрай непередбачена і ризикувати «Валенсія» просто не хоче, повідомляє «Марка».