«Валенсія» боїться їхати до Києва

Динамо Київ 21 Січня, 15:16 1955
«Валенсія» боїться їхати до Києва | 19-27
Суперник «Динамо» у Лізі Європи з тривогою спостерігає за подіями в Україні.

Про які події йдеться мова, пояснювати не будемо - для цього вистачає інших сайтів. А ми про футбол. Так ось, Валенсія розуміє, що грати їй доведеться у Києві майже через місяць, тому  із нетерпінням очікує рішення виконавчого комітету УЄФА. Рішення про можливе перенесення місця домашньої гри киян може бути прийнято у найближчу п’ятницю.

Більш за все «Валенсію» налякали фотографії обгорілого стадіону «Динамо», хоча гра і має відбутися на «Олімпійському». Але іспанський клуб наполягає: клуб повинен забезпечити не лише безпеку суперника, а також арбітрів. Натомість ситуація в українській столиці вкрай непередбачена і ризикувати «Валенсія» просто не хоче, повідомляє «Марка».