Звичайно ж, тренеру «Металіста» до вподоби саме гра Андрія Богданова, а Дід Мороз - це Ігор Суркіс, який відпустив футболіста до Харкова. На радість Мирону Маркевичу.
«Я давно жадав, щоб він був у «Металісті», - цитує тренера офіційний сайт «Металіста». «Все ж таки, він кваліфікований футболіст, це вже на перших зборах було помітно. Думаю, він нам допоможе».