Суркіс в шоці від пам’ятника Лобановському

Динамо Київ 21 Січня, 15:40 2416
Суркіс в шоці від пам’ятника Лобановському | 19-27
Президент «Динамо» прокоментував події навколо монументу легенди українського футболу.

"Я вважаю, що відношення до пам'ятника Валерію Лобановському - це повне беззаконня. Ми спеціально виставили пам'ятник за межі стадіону, щоб люди могли його бачити, покласти квіти. Люди не мають права так відноситися до нього", - цитує Ігоря Суркіса Espreso.tv

"Хто буде платити? Потрібно дочекатися завершення цих подій. Я сподіваюсь, що вони скоро закінчаться. Клуб зробить все можливе, щоб стадіон та пам'ятник були відновлені", - обіцяє президент.