Екс-гравець «Динамо» заграє у Грозному?

Динамо Київ 21 Січня, 16:20 1440
Екс-гравець «Динамо» заграє у Грозному? | 19-27
«Терек» не проти підсилитись колишнім захисником киян.

«Терек» не проти підсилитись колишнім захисником киян.

Як повідомляють «Известия», наразі Родольфо знаходиться на перегляді у клубу «Терек». Новий тренер Рашид Рахімов запросив бразильця приєднатися до зборів у Туреччині. За попередньою інформацією, екс-динамівець вже встиг вразити тренера, і, скоріше за все, підпише повноцінний контракт.

Із чим його і вітаємо.