Хавбек київського «Динамо» Владислав Калитвинцев розповів про Кубок Співдружності, який має відбутися, та про власне майбутнє.
«Думаю, нам вистачить кількох днів, щоб знайти спільну мову на полі. Тренування плюс «двохсторонка» дозволяють говорити про те, що деякі зв'язки ми вже награли. Упевнений, тренерський штаб зробить все можливе, щоб команда підійшла до початку турніру в повній бойовій готовності», - цитує Калітвінцева газета «Команда».
«Безумовно. Я знаю, що серед гравців, викликаних на цей збір, у мене найбільша кількість проведених матчів. І, як сказав наш головний тренер, більш досвідчені хлопці повинні бути прикладом для дебютантів. Тому мені це тільки додає мотивації в роботі».
«Для мене це велика честь - бути викликаним до збірної України, і, повірте, це не гучні слова... Перед нами стоять максимальні завдання, адже ми представляємо таку команду, як збірна України, а у неї завжди найвищі цілі».
«Зараз я не хочу про це говорити. Поки всі мої думки пов'язані з молодіжною збірною України і вдалим виступом на Кубку Співдружності. У мене діючий контракт з клубом. Я хочу грати у футбол, а це має на увазі під собою наявність постійної ігрової практики».