Зустріч має товариській статус і відбудеться 5 березня. Але чому саме у Харкові, ось що цікаво. І Попов розповів подробиці цього вибору в ефірі каналу «Футбол 1».
«Звичайно ж, і на Арені-Львів будуть матчі. Але у даній ситуації ми у ФФУ прийняли рішення - оптимальним стадіоном, із урахуванням всіх вимог, є «Металіст», - каже віце-президент.