На стадіоні зі штучним газоном Динамо зіграє матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Янг Бойз. Підопічні Олександра Хацкевича вперше випробували незвичне покриття на арені.






На стадіоні зі штучним газоном Динамо зіграє матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Янг Бойз. Підопічні Олександра Хацкевича вперше випробували незвичне покриття на арені.






Фото: football24.ua