У півфінальному поєдинку XIX Меморіалу Олега Макарова підопічні Олександра Хацкевича впевнено розібралися з ПФУ (Профспілка футболістів України), обігравши їх з рахунком 3:0.
Перший м'яч за десять хвилин до свистка на перерву записав на свій рахунок Бадрі Акубардія, який здорово скористався подачею від кутової позначки і головою переправив м'яч у ворота.
У другому таймі В'ячеслав Лухтанов зважився на дальній удар метрів з 25-30-ти і не помилився, забивши красивий м'яч. Ще один гол належить авторству Олега Маїка (на фото), який і встановив остаточний рахунок матчу.
В цілому, на боці динамівців була велика перевага. Суперник запам'ятався лише кількома досить небезпечними контратаками, але до взяття воріт вони не привели.
Відзначимо, що в півфіналі наша команда зіграє 24-го січня. Матч відбудеться в манежі НТБ «Динамо» і розпочнеться о 14.00.
Запрошуємо всіх бажаючих підтримати «Динамо-2».
«Динамо-2»: Бонь (Волинець, 46), Акубардія (Лях, 77), Трубочкін, Лухтанов (Скидан, 65), Чорноморець, Панфілов (Гемега, 65), Цибульник (Казаков, 77), Савченко, Ісраїлов, Каверін, Маїк (Нечай, 77).
Голи: Акубардія (35), Лухтанов (65), Маїк (78).