«Ганьба, яка буде коштувати «Динамо» 15 млн євро». Реакція соцмереж

Динамо Київ 3 Серпня, 08:20 4869
«Ганьба, яка буде коштувати «Динамо» 15 млн євро». Реакція соцмереж | 19-27
1927.com.ua зібрав думки експертів та вболівальників про матч «Янг Бойз» - «Динамо» (2:0).