Кубок України: Олександр Рибка не проти зꞌїздити до Тернополя

Динамо Київ 23 Січня, 06:27 989
Кубок України: Олександр Рибка не проти зꞌїздити до Тернополя | 19-27
Сьогодні, 23 січня, об 11:00 в Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.

Сьогодні, 23 січня, об 11:00 в Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.

Суперниками «Динамо» на цій стадії можуть стати команди Прем'єр-ліги «Шахтар», «Металіст» і «Чорноморець», 1-ї ліги «Нива» (Тернопіль) та «Десна», другої ліги ФК «Тернопіль» та «Славутич».

«Динамо» востаннє ставало володарем Кубка України в далекому за футбольними мірками сезоні 2006/07. З теперішнього складу в тій команді виступали воротарі Олександр Шовковський і Олександр Рибка, півзахисник Олег Гусєв і нападник Артем Кравець.

В очікуванні майбутнього суперника Олександр Рибка припустив, який з варіантів буде кращим для «Динамо»:

- «У нас навесні буде багато матчів у чемпіонаті України і в Лізі Європи. На стадії чвертьфіналу нехай нам попадеться не найсильніша команда, з нижчої ліги. Особисто мені хотілося б побачити в суперниках один з клубів з Тернополя. У мене кум там працює. Каже, що «Динамо» у це місто давно не приїжджало. Прийде повний стадіон, буде справжнє свято футболу».