В 1/4 фіналу Кубка України підопічні Олега Блохіна поміряються силами з харківським клубом.
Результати жеребкування:
ФК «Тернопіль» – «Чорноморець» (Одеса)
«Десна» (Чернігів) – «Шахтар» (Донецьк)
«Металіст» (Харків) – «Динамо» (Київ)
«Славутич» (Черкаси) – «Нива» (Тернопіль)
Нагадаємо, що матчі відбудуться 26 березня. Динамівці проведуть свою гру в Харкові.
