Попов: «Якщо не буде можливості зіграти в Києві, УЄФА може перенести матч»

Динамо Київ 23 Січня, 09:53 776
Попов: «Якщо не буде можливості зіграти в Києві, УЄФА може перенести матч» | 19-27
Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов оцінив можливість проведення зустрічі «Динамо» і «Валенсії» в Києві з урахуванням ситуації в столиці України.

- Не думаю, що потрібно нагнітати обстановку. У нас ще достатньо часу, щоб ситуація стабілізувалася. Хоча на нещодавній нараді з представниками МВС і «Олімпійського» це питання вже обговорювалося. Ситуація змінюється щодня, тому рішення по матчу буде прийматися безпосередньо перед грою.

Але якщо, теоретично, ситуація в країні не стабілізується, то є ймовірність того, що УЄФА матч перенесе. Таке рішення приймає виключно УЄФА, з урахуванням думки команд. Тому, знову ж теоретично, якщо матч провести в Києві не буде можливості, його можуть перенести в інше місто України, де безпеки глядачів та учасників нічого не загрожуватиме», - заявив Попов.