Мбокані: «Динамо» - це трамплін у Європу

Динамо Київ 23 Січня, 10:22 1335
Мбокані: «Динамо» - це трамплін у Європу | 19-27
Конголезький форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані продовжує наполягати на тому, що має намір перебратися з України в більш престижний чемпіонат. За словами футболіста, його метою є трансфер в один з клубів англійської Прем'єр-ліги.

Конголезький форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані продовжує наполягати на тому, що має намір перебратися з України в більш престижний чемпіонат. За словами футболіста, його метою є трансфер в один з клубів англійської Прем'єр-ліги.

- Вважаю, перехід в «Динамо» - це трамплін з Бельгії до Європи. Я завжди мріяв грати у великому клубі і сильному чемпіонаті. Безумовно, пріоритетом для мене є Англія. А потім я б хотів завершити кар'єру в «Андерлехті». У мене там дуже багато хороших знайомих», - заявив Мбокані.

Нагадаємо, напередодні кияни здобули першу перемогу в 2014 році, перегравши на зборі в Марбельї скромний іспанський клуб «Ліненсе».