Як повідомляє eldeber.com.bo, болівійський півзахисник «Динамо-2» Дієго Суарес пропустить через травму мінімум чотири тижні.
У Суареса виникли проблеми зі зв'язками правого коліна, тому зараз його трансфер до «Блумінгу» знаходиться на межі зриву. Зараз керівництво болівійського клубу роздумує над тим, чи потрібно їм взагалі підписувати футболіста «Динамо-2».
21-річний гравець перейшов з «Блумінга» в «Динамо» в листопаді 2007 року, але за шість років перебування в Києві так і не зіграв жодного матчу в першій команді.