- Звісно, «Металіст» - хороша команда, тому нас чекає цікавий матч. У кубкових іграх рано чи пізно всі команди, які ми в Україні називаємо топовими, зустрічаються між собою. Кубок є Кубок, він складається з однієї гри і тим цікавіше буде цей поєдинок.
Нічого особливого, такий сліпий жереб. Минулого року «Динамо» попався «Шахтар», в цьому - «Металіст». Навіть якщо б це сталося на ранній стадії, то нічого страшного б у подібному жеребі не було. Від цього перемога «Динамо» в Кубку буде тільки достойніше, - цитує Баля dynamo.kiev.ua.