Андрій Баль: «Нас чекає цікава гра між «Динамо» та «Металістом»

Динамо Київ 23 Січня, 13:18 937
Андрій Баль: «Нас чекає цікава гра між «Динамо» та «Металістом» | 19-27
Екс-тренер київського «Динамо» Андрій Баль поділився своїми враженнями від результатів жеребкування 1/4 фіналу Кубка України, згідно якого «біло-сині» на виїзді зіграють проти харківського «Металіста».

- Звісно, «Металіст» - хороша команда, тому нас чекає цікавий матч. У кубкових іграх рано чи пізно всі команди, які ми в Україні називаємо топовими, зустрічаються між собою. Кубок є Кубок, він складається з однієї гри і тим цікавіше буде цей поєдинок. 

Нічого особливого, такий сліпий жереб. Минулого року «Динамо» попався «Шахтар», в цьому - «Металіст». Навіть якщо б це сталося на ранній стадії, то нічого страшного б у подібному жеребі не було. Від цього перемога «Динамо» в Кубку буде тільки достойніше, - цитує Баля dynamo.kiev.ua.