Суркіс: «Хіба ми мало обігрували «Металіст»?». ВІДЕО

Динамо Київ 23 Січня, 14:36 1358
Суркіс: «Хіба ми мало обігрували «Металіст»?». ВІДЕО | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував жеребкування чвертьфіналу Кубка України.

- Абсолютно нормальне жеребкування. Якщо ми хочемо виграти Кубок, а ми ставимо таке завдання в цьому сезоні, треба проходити тих суперників, які попадаються. Помститися за поразку в чемпіонаті? Та немає ніяких факторів помсти! Це ж футбол. Хіба ми мало раз обігравали «Металіст»? Ну, обіграли вони нас два рази за всю історію. На той момент «Металіст» був сильнішим, а цього разу ми можемо виявитися сильніше, - сказав Ігор Михайлович в ефірі телеканалу «Футбол 1».