Відомий футбольний експерт у своїй конференції на Мatchday прокоментував причини проблем із селекцією київського гранду.
- Артем, як Ви вважаєте чому ВСІ трансфери аргентинських футболістів в Динамо виявились провальними? Нанні, Бертольо, Рубен, не кажучи вже про легіонерів з Колумбії. В принципі сюди ж можна віднестиі більшість бразильців, які починаючи з трансферів Леандро Машаду та Рінкона в 2002 році одягали динамівські футболки. Це свідчення неспроможності динамівських тренерів працювати з південноамериканськими футболістами чи знову ж таки "успіхи" селекційної служби, з її легендами про те як в Динамо міг перейти Кака? Хоча той же самий Металіст за останні роки показав, що аргентинці (не кажучи про бразильців) ще й як можуть виступати в нашому чемпіонаті. Шахтар же з його пробразильською спрямованістю в даному питанні дасть фору мабуть і багатьом серйозним європейським клубам.
- Тому що підхід з самого початку був невірним як мінімум за трьома напрямками:
1) часто купувалися просто «хороші футболісти» без обліку, яка роль їм буде відведена в командних побудовах. Типу тренер розумний, він придумає;
2) не враховувалися людські якості прибульців - їх адаптивність, уміння жити і працювати в колективі (Клебер - типовий приклад), нарешті, не те щоб бажання грати в Україні, але хоча б не патологічне відторгнення такого варіанту;
3) як не було, так і немає єдиної стратегії клубно-командного будівництва, якою давно вже обзавівся «Шахтар», - відповів Артем Франков.