Олег Блохін: «Не будемо сперечатися із жеребкуванням»

Динамо Київ 23 Січня, 20:56 1396
Олег Блохін: «Не будемо сперечатися із жеребкуванням» | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін прокоментував результати жеребкування Кубку України

Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін прокоментував кореспонденту "Спорт-экспресс в Украине" результати жеребкування Кубку України, де наступним суперником його команди стане харківський «Металіст»

«Думаю, жеребкування було чесним. Так чи інакше, було б справедливо розводити представників Прем'єр-ліги по різних парах до півфіналу.
Це, з одного боку, дозволило б командам із нижчих дивізионів зустрітися з грандами, з іншої - додало би інтриги вирішальним стадіям турніру. Сперечатися з жеребкуванням ми не будемо - якщо ми поставили задачу виграти Кубок України, то не так вже і важливо, на якій стадії зустрічатися з «Шахтарем» чи «Металістом», - сказав Блохін.