В «Динамо» не передбачені преміальні за матч з «Металістом»

Динамо Київ 24 Січня, 09:26 904
В «Динамо» не передбачені преміальні за матч з «Металістом» | 19-27
Навіть у тому випадку, якщо футболісти «Динамо» подолають чвертьфінальний бар'єр Кубка України у вигляді «Металіста», їм не доведеться розраховувати на додаткові преміальні.

Навіть у тому випадку, якщо футболісти «Динамо» подолають чвертьфінальний бар'єр Кубка України у вигляді «Металіста», їм не доведеться розраховувати на додаткові преміальні.

- У нас немає преміальних в Кубку. У нас преміальні, якщо команда виграє Кубок. Якщо йдеш з кубком - тоді є преміальні.

Премія однакова для всієї команди, всі знають про це. Нічого нового. Хто б нам не попався – «Шахтар», «Металіст» - не має жодного значення, - пояснив Суркіс.