Колишній футболіст дніпропетровського «Дніпра» Сергій Нагорняк прокоментував результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.
- Навряд варто чекати великих несподіванок в 1/4 фіналу Кубка України. Хоча, звичайно, результати матчів «Металіст» - «Динамо» і «Славутич» - «Нива» складно передбачити. Інші більш-менш зрозумілі.
У парі ж «Металіст» - «Динамо» шанси суперників приблизно 50 на 50, але за рахунок фактора свого поля у «Металіста» є невелика перевага. Що до зустрічі грандів на такій ранній стадії, то не бачу в цьому нічого поганого.
Березень стане перевіркою на міцність для «Динамо». Жереб розпорядився так, що у киян просто не буде часу на розкачку, адже права на помилку немає. В принципі, вже після гри з «Шахтарем» буде зрозуміло, чи готове «Динамо» боротися за чемпіонство, - сказав Нагорняк.