Віктор Вацко: «Лукас проголосив себе небаченою зіркою»

Динамо Київ 24 Січня, 10:56 1403
Віктор Вацко: «Лукас проголосив себе небаченою зіркою» | 19-27
Колишній віце-президент «Карпат» пояснив, що трапилося з іспанським форвардом, який пішов з київського «Динамо» зі скандалом.

Колишній віце-президент «Карпат» пояснив, що трапилося з іспанським форвардом, який пішов з київського «Динамо» зі скандалом.

- Щоб зрозуміти, чому у Лукаса не вийшло в «Динамо», потрібно знати його людські якості. Він проголосив себе небаченої зіркою у Львові зокрема і в Україні в цілому. У Львові президент ставився до нього, як до рідного сина. А у «синочка», як кажуть німці, стала зникати земля під ногами. Виявилося, що в «Динамо» з Лукасом ніхто не носиться, як з «пупом землі», навіть незважаючи на 8 голів в осінній частині чемпіонату. Там всім все потрібно доводити. Роботою на поле, а не скандалами в кабінетах.

Я Вам навіть більше скажу: від Лукаса відмовилися навіть його співвітчизники - тренери «Дніпра». Через його характер. Хоча як футболіст він дуже сильний і цілком гідний грати в будь-якому українському топ-клубі, крім «Шахтаря», - заявив Вацко.