»Маріуполь – це Україна. Це українське місто. Які там можуть бути теракти? Я на блокпосту стояв у Мар’їнці, і там так само були люди. І що мені боятися? З такими героями, як у нас на сході – повірте, нічого не страшно! А чому боятися їхати до Маріуполя, куди їздили всі команди Першої ліги та половина команд УПЛ? Всі просто забов’язані туди їхати», - сказав Федецький в ефірі «Футбол NEWS».
Артем Федецький: «З такими героями, як у нас на сході, нічого не страшно!»
Артем Федецький запевнив, що до Маріуполя на найближчий матч УПЛ «Карпати» їдуть без остраху.