Динамівці з Україною (U-17) розбивають у Мінську збірну Ірану!

Футбол України 24 Січня, 11:46 575
Динамівці з Україною (U-17) розбивають у Мінську збірну Ірану! | 19-27
П'ять влучних ударів футболістів «Динамо» допомогли збірній України (U-17) розгромити команду Ірану на турнірі в Мінську.

П'ять влучних ударів футболістів «Динамо» допомогли збірній України (U-17) розгромити команду Ірану на турнірі в Мінську.

Після двох перемог на груповій стадії, наша команда без проблем пробилася до півфіналу турніру на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу».

У першому таймі по два м'ячі забили Олексій Щебетун таВіктор Циганков, а в другій половині зустрічі ще один гол записав на свій рахунок Ростислав Тарануха. Також у грі проти Ірану взяли участь динамівціДмитро ФастовБогдан Михайличенко та Олександр Тимчик.

Україна (U-17) – Іран (U-17) – 5:0

Україна: Фастов, Михайличенко (Лебідь, 53), Шевченко (к), Фурсов, Кравець (Бурко, 41), Циганков (Піхальонок, 53), Грачов, Гуцуляк, Ковток (Баланюк, 41), Тарануха, Щебетун (Тимчик, 41).

Голи: Щебетун (6, 8), Циганков (19, 26), Тарануха (71)

Свій наступний матч команда Олега Кузнецова проведе 25 січня. Суперником нашої збірної буде переможець пари Латвія – Білорусь.