Колишній гравець київського «Динамо» Леонід Буряк прокоментував майбутній товариський матч між національними збірними України та США. Експерт зазначив, що гра з таким суперником піде на користь підопічним Михайла Фоменка.
- Керівництво збірної вважає, що краще зіграти з сильнішою командою, якою і є збірна США, де хороший підбір футболістів. Це не Алжир, а досить серйозний суперник. Наша команда буде вже серйозно налаштована, до того часу пройде жеребкування, і ми будемо знати свою групу. Будь-якого сильного суперника роздобути досить складно, адже календар кожної збірної розписаний на півтора-два роки вперед, - сказав Буряк.