"В нас зіграна команда, залишилися ті ж гравці. Ми налаштовані, як мінімум, на нічию, але перемога, звісно, також нам не завадить. Все в наших руках. Я думаю, ми все можемо", - сказав Коноплянка.
"В нас зіграна команда, залишилися ті ж гравці. Ми налаштовані, як мінімум, на нічию, але перемога, звісно, також нам не завадить. Все в наших руках. Я думаю, ми все можемо", - сказав Коноплянка.