Олександр Рибка: «На зборах ніколи не було легко»

Динамо Київ 24 Січня, 18:48 1248
Олександр Рибка: «На зборах ніколи не було легко»  | 19-27
Голкіпер київського "Динамо" Олександр Рибка розповів з яким настроєм команда займається на зборі в іспанській Марбельї.

- Усі працюють, викладаються на тренуваннях і це тільки піде на користь клубу. Всі розуміють, що збори є збори, тут легко ніколи не було. Зимові збори - це фундамент на весь рік. Літні збори не такі - там лише місяць перерви. Потрібно закласти хороший фундамент, команди ставить перед собою високі завдання, цілі, які треба добиватися.