- Усі працюють, викладаються на тренуваннях і це тільки піде на користь клубу. Всі розуміють, що збори є збори, тут легко ніколи не було. Зимові збори - це фундамент на весь рік. Літні збори не такі - там лише місяць перерви. Потрібно закласти хороший фундамент, команди ставить перед собою високі завдання, цілі, які треба добиватися.
Олександр Рибка: «На зборах ніколи не було легко»
Голкіпер київського "Динамо" Олександр Рибка розповів з яким настроєм команда займається на зборі в іспанській Марбельї.