У Тайє Тайво відібрали будинок

Динамо Київ 24 Січня, 19:43 1887
У Тайє Тайво відібрали будинок | 19-27
Екс-гравець київського "Динамо", а нині - захисник "Бурсаспора" Тайє Тайво позбувся будинку в Марселі у зв'язку з його конфіскацією.

Екс-гравець київського "Динамо", а нині  - захисник "Бурсаспора" Тайє Тайво позбувся будинку в Марселі у зв'язку з його конфіскацією. Причиною цього стало стало ухилення футболіста від сплати податків у Франції в 2008-2011 рр.

Загальна сума, яку Тайво заборгував французькій податковій адміністрації, оцінюється в 1 мільйон євро, пише Tribuna.com з посиланням на турецькі ЗМІ. Його будинок у Марселі був проданий на аукціоні за 405 тисяч євро.

Сам Тайво вважає, з що ним сталося непорозуміння: "Я не знаю, що сталося. Податок автоматично вираховувався з мого банківського рахунку. Я відкривав собі другий рахунок, і мені сказали, що моя заборгованість по першому рахунку становить 1 мільйон євро. Я знаю, що банки таким чином обманюють багатьох зарубіжних футболістів у Франції", - повідомив футболіст.