Віктор Вацко: «Те, що у всіх бідах «Динамо» винна селекційна служба - цілковита маячня»

Динамо Київ 24 Січня, 20:06 860
Віктор Вацко: «Те, що у всіх бідах «Динамо» винна селекційна служба - цілковита маячня» | 19-27
Відомий коментатор Віктор Вацко вважає, що селекційна служба не винна в тому, що деякі гравці, які переходять до «Динамо», не виправдовують сподівань.

«Те, що у всіх бідах Динамо в очах уболівальників уже багато років "винна" селекційна служба - цілковита маячня. В останні роки до Києва їдуть дуже сильні кваліфіковані готові футболісти. Чому вони тут не можуть адаптуватися? Чому не демонструють того футболу, що показували у своїх попередніх клубах - це вже питання не до селекційної групи» - пише Віктор Вацко у своїй прес-конференції на MatchDay.