Дмитро Рижук: «Для першого разу зіграв нормально»

Динамо Київ 24 Січня, 21:14 855
Дмитро Рижук: «Для першого разу зіграв нормально» | 19-27
Правий захисник Дмитро Рижук (на фото крайній справа) вперше зіграв за динамівську основу, провівши тридцять хвилин у контрольному матчі проти ФК «Баку» (1:1).

Після матчу він поділився своїми враженнями з кореспондентом офіційного клубного сайту. 

- Тренери довірили зіграти тридцять хвилин. Всі хлопці допомагали, підтримували. 

- Чи впорався із завданнями, які перед вами поставив Олег Блохін? 

- Напевно, так. Може якісь помилки і були... Надалі буду намагатися грати краще. По гарячих слідах мені складно оцінювати гру. Буде її розбір, на ньому тренери і зроблять висновки. Де правильно зіграв, а де ні.

- З чим пов'язуєте великий відсоток браку в передачах?

- Команда тренується всього кілька днів, високі навантаження. Акцент робиться на витривалість. При цьому кожні два дні у нас ігри, напевно з цим і пов'язаний брак. Надалі все має налагодитися, гра стане більш якісною.

- Позиція правого захисника, на якій зіграли проти «Баку», для вас рідна?

- У принципі, можу зіграти і в центрі, і на правому фланзі захисту. Де команді буду корисний, там і готовий вийти.

- Які враження після десяти днів перебування з першою командою 

- Я довго до цього йшов, виступав за другий склад. Тут все робиться швидше, гравці більш технічні. Потрібен час освоїтися і звикнути до нових для себе вимогам.