Після матчу він поділився своїми враженнями з кореспондентом офіційного клубного сайту.
- Тренери довірили зіграти тридцять хвилин. Всі хлопці допомагали, підтримували.
- Чи впорався із завданнями, які перед вами поставив Олег Блохін?
- Напевно, так. Може якісь помилки і були... Надалі буду намагатися грати краще. По гарячих слідах мені складно оцінювати гру. Буде її розбір, на ньому тренери і зроблять висновки. Де правильно зіграв, а де ні.
- З чим пов'язуєте великий відсоток браку в передачах?
- Команда тренується всього кілька днів, високі навантаження. Акцент робиться на витривалість. При цьому кожні два дні у нас ігри, напевно з цим і пов'язаний брак. Надалі все має налагодитися, гра стане більш якісною.
- Позиція правого захисника, на якій зіграли проти «Баку», для вас рідна?
- У принципі, можу зіграти і в центрі, і на правому фланзі захисту. Де команді буду корисний, там і готовий вийти.
- Які враження після десяти днів перебування з першою командою
- Я довго до цього йшов, виступав за другий склад. Тут все робиться швидше, гравці більш технічні. Потрібен час освоїтися і звикнути до нових для себе вимогам.