Мілевський прокоментував матч київського «Динамо» проти «Марітіму»

Динамо Київ 17 Серпня, 22:29 4170
Мілевський прокоментував матч київського «Динамо» проти «Марітіму» | 19-27
Мілевський вважає, що команді не вистачає гідних партнерів для Ярмоленка.
«Ярмоленко не вистачає цих двох хлопців. Київ, скоро побачимося.

«Динамо» ж потрібно забивати і вирішувати всі питання», - написав Мілевський і прикріпив фотографію: