Ультрас одеського «Чорноморця», піднявшись на захист одеського Євромайдану, допомогли прогнати провокаторів - «тітушок» із площі біля пам'ятника Дюку.
На майдан прийшли близько двох тисяч одеситів. Значну частину протестувальників склали фанати одеського «Чорноморця». Вони прийшли захистити одеситів від провокаторів - «тітушок», і були готові у будь-який момент вступити в бій.
Фанати «Чорноморця» допомогли прогнати «тітушок». ВІДЕО
Ультрас одеського «Чорноморця», піднявшись на захист одеського Євромайдану, допомогли прогнати провокаторів - «тітушок» із площі біля пам'ятника Дюку.