«Роботи сьогодні було не багато. Більше підказував, але не до всіх докричався. Пропустили, але нічого страшного. Хотілось зіграти на нуль, але добре і так, головне що перемогли», - сказав Бущан у коментарі «ПроФутболу».
Георгій Бущан: «Головне, що команда перемогла»
Воротар київського «Динамо» - про перемогу над «Сталлю» (4:1).