Згадаймо момент Бєсєдіна, який з метра влучив в Пенькова. Я б давно віддав його «Славії» та сказав: «Молодець, ти нам серйозно допоміг». Якби він промазав, я б пояснив, що він виконував, хотів пробити в кут. Як можна пояснити те, що він зробив? Це майстерність? Він просто хотів потрапити по м'ячу, а що і де не розумів.
Віктор Леоненко: «Я б віддав Бєсєдіна «Славії»
Колишній форвард «Динамо» Віктор Леоненко в програмі «Великий Футбол» прокоментував дії Артема Бесєдіна в матчі зі «Сталлю».