- Якщо «Динамо» не пройде цю команду - всіх в мішок і з моста. Тоді не потрібно грати в єврокубках. «Янг Бойз» більш сильна команда. Що в цьому «Марітіму» непрохідне і нереальне, що може створити проблеми?
Що стосується видалення Хачеріді, то нападник його хапав, і Євген його хапав. Нормальна боротьба. За такі фоли давати жовту картку - це нонсенс.
Хвилювання перед повторною грою з «Марітіму» у футболістів «Динамо» бути не повинно. На поле виходять досвідчені люди, які заробляють мільйони доларів. У них є абсолютно все, щоб виграти цей матч.
Віктор Вацко: «Якщо «Динамо» не пройде «Марітіму» - всіх в мішок і з моста»
Відомий коментатор поділився очікуваннями від матчу.