Вчора, нагадаємо, Сирота у своєму Facebook висловився про пошкодження хорвата наступним чином (пізніше пост був видалений):
«Щось є чуйка, що трансфер Піварича буде крутіше навіть трансферу Нані і Гладкого ...
Уявляєте, купило «Динамо» Безсонова, а він каже, вибачте, я не готовий, а в наступній грі на 6 хвилині змінюється. Задерака з розбитою головою пішов грати, а Йосип посміхнувся і ... пішов з поля».
Пропонуємо Вашій увазі реакцію Сироти все в тому ж Facebook на заклик вибачитися перед Піваричем:
У нашій країні найбільш підлі і мерзенні речі кояться під личиною анонімності. Так було в 1937, так відбувається і зараз.
Я приношу свої щирі вибачення футболістові Піваричу через отриманого ним розсічення. Сантиметрів 10 за його версією, сантиметрів 7 за версією лікаря команди.
Мій допис був зовсім про інше. Я ніколи не обговорював і надалі не збираюся обговорювати трансферну політику київського Динамо, хоча цей клуб мені дорожчий, ніж більшість інших. Ще, крім Динамо, я виділив би для себе рівненський Верес, Дніпро, і Газовик з Іжевська. У цих клубах залишилася частинка мого життя, і частинка душі.
А обговорювати трансферну політику некоректно, бо Динамо це приватний клуб, і його власник робить те, що він бажає.
Хоча для більшості населення зрозуміло, що та маса балканських легіонерів, яка приїжджала в Динамо все 25 років, в більшості своїй були пересічні футболісти, нічим не краще наших гравців. Що привело до того, що за 25 років київське Динамо не виграла жодного європейського трофея.
Через 25 років варто було б задуматися над цим. Зате всі дружньо оспівуємо оди тим самим скаутам, які привозили гравців, які нічого не змогли виграти.
Але все ж ще раз приношу свої щирі вибачення за розсічення 7 або 10 сантиметрів.
Свого часу, коли Динамо вигравало європейські кубки, говорили, що футболіст може покинути поле тільки в двох випадках - відкритий перелом або смерть. І я знаю кілька випадків, коли гравці грали з поламаними ребрами і струсом мозку. Може бути, нічого в цьому і немає хорошого, але тільки так можна добитися перемог. Через кров, піт і травми.
Тому удачі київському Динамо, Піваричу якнайшвидшого одужання і анонімам не хворіти!