Український нападник «Бетіса» Роман Зозуля поділився спогадом у Фейсбуці, пригадавши успішний період у «Дніпрі», який він покинув рік тому.
«Фейсбук, навіщо ти так знущаєшся? Боже, яка була команда! Ми були однією сім'єю», - написав Зозуля.

Український нападник «Бетіса» Роман Зозуля поділився спогадом у Фейсбуці, пригадавши успішний період у «Дніпрі», який він покинув рік тому.
«Фейсбук, навіщо ти так знущаєшся? Боже, яка була команда! Ми були однією сім'єю», - написав Зозуля.
