Чи потрібен київському «Динамо» новий клубний гімн

Динамо Київ 23 Серпня, 08:21 1727
Чи потрібен київському «Динамо» новий клубний гімн | 19-27
Вчора з'явилась інформація, що керівництво київського «Динамо» має намір змінити гімн клубу.

Як виявилось, претендентом на гімн команди є творіння Павла Склярова (виконавець) і Володимира Хоменка (поет і композитор). Прослухавши дану композицію, складається враження, що тебе відкинуло в кінець 90-их на традиційну програму вітань, де під «фанеру» виконують свої композиції Павло Зібров, Іво Бобул та Іван Попович.

Хоча, київський клуб вже встиг спростувати дану інформацію, все-таки не покидає думка про те, що ЗМІ просто налякали менеджмент «Динамо» і ті відмовились від своєї ідеї.

Звичайно, що ця пісня знайде своїх прихильників зі старшого покоління, яке звикло до пісень такого плану, тому переконувати щодо неправильності вибору гімну - марна справа. Можна лише з впевненістю додати, що сучасній молоді такий хід подій навряд чи сподобається, адже щось схоже вже є у донецького «Шахтаря», гімн якого перекликується з часами «совка».

Сумнівно, що «динамівцям» і справді потрібен новий футбольний гімн, адже теперішній варіант - сучасний трек з інформаційним наповненням, де перекликуються колишні досягнення з сучасними. Тому пісня гурту «СКАЙ» - «Ми - це «Динамо» - хороше компромісне рішення.

Ми зробили вибірку футбольних гімнів команд-учасниць української Прем'єр-ліги:

- «Шахтар»

- «Динамо»

- «Зоря»

- «Олімпік»

Гімн донецької команди за посиланням.

- «Олександрія»

Гімн клубу зможете прослухати тут.

- «Чорноморець»

- «Сталь».

Гімн клубу зможете прослухати тут.

- «Зірка»

- «Маріуполь»

- «Верес»

- «Карпати»