У зв'язку з масовими заходами та святкуванням Дня Незалежності України, НСК «Олімпійський» та правоохоронні органи підвищать заходи безпеки на матчі: перед турнікетами буде розташована лінія металодетекторів та буде проводитися додатковий огляд. З огляду на це, наполегливо просимо приходить на стадіон заздалегідь. Нагадуємо, що ворота стадіону відкриються за 2 години до початку матчу, а саме о 17:45!
Також нагадуємо, що завтра буде обмежено роботу наступних станцій метрополітену: станція «Майдан Незалежності» і вихід на вул. Інститутську зі станції «Хрещатик» будуть закриті до закінчення святкових заходів. Пересадка та інші виходи з «Хрещатика» працюватимуть без змін. За час до початку матчу (о 18:45) станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів(поїзди прямуватимуть без зупинки), станція «Палац Спорту» закрита на вихід, а станція «Площа Льва Толстого» закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого».
Бережіть свій час. До зустрічі на футболі!
Прес-служба НСК «Олімпійський»