Суперником наших хлопців стане хорватський клуб «НК Рієка» для якого майбутня зустріч стане останньою на їхньому іспанському етапі підготовки.
Матч буде проведено на тренувальному полі спортивного центру в Бенаавіс (верхнє фото), місці дислокації нашого суперника. Можна сказати, що «біло-сині» вирушать в гості до хорватів.
Погода в ці дні просто чудова - Андалузія купається в сонячних променях при температурі майже +20 градусів.
Кілька слів про саме місце проведення спарингу. Бенаавіс, гірське селище, розташоване серед гірських хребтів, між Марбельєю, Естепоною і Рондою. Воно є типовим андалузьким селом, основоположниками якого були араби, чия культура явно проглядається в традиціях, архітектурі вулиць і білих будиночків, розсипаних між морем і горами.
Бенаавіс знаходиться в 20 хвилинах їзди від готелю Melia La Quinta, резиденції київського «Динамо». Наша команда відправиться на гру за 1,5 години до її початку і проведе зустріч, як і два попередніх поєдинки двома різними складами в кожному з таймів. Гра стане хорошим доповненням до різноманітних тренувань, що практикуються в щоденному режимі тренерським штабом Олега Блохіна
У «НК Рієки» ситуація трохи інша. 28-річний півзахисник оборонного плану Нікола Покрівац (15 матчів за збірну Хорватії) продовжує відновлюватися після травми коліна, а 24-річний правий захисник Іван Томечак, також йде на поправку після отриманого ушкодження працює за індивідуальною програмою.
Гра в стані нашого суперника, як повідомляють наші колеги з офіційного сайту «НК Рієки» очікується з великим інтересом, адже у них з'явиться хороша можливість поспілкуватися з двома співвітчизниками, які виступають за київське «Динамо» - Домагоєм Відою та Огненом Вукоєвичем.
Чекати залишилося недовго: до початку зустрічі залишилося всього кілька годин.