У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Ну ось тепер можна сказати, що свято вдалося!!! Хіба що Утрехт і Олександрія засмутили. Не розумію тільки, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях дві величезні різниці».
У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Ну ось тепер можна сказати, що свято вдалося!!! Хіба що Утрехт і Олександрія засмутили. Не розумію тільки, чому «Динамо» при Хацкевичу вдома і в гостях дві величезні різниці».