«Лише перше місце та шість перемог». Реакція соцмереж на жеребкування ЛЄ для «Динамо»
Динамо Київ25 Серпня, 14:28 3922
Київське «Динамо» гратиме у Лізі Європи в групі В разом із нещодавніми кривдниками із швейцарії «Янг Бойз», сербським «Партизаном» та албанським «Скандербеу». 1927.com.ua зібрав думки вболівальників та експертів після жеребкування.