Експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар проаналізував суддівство матчів сьомого туру чемпіонату України «Сталь» - «Зірка» та «Олімпік» - «Карпати».
- «Сталь» - «Зірка» 0:1. Арбітр – Микола Балакін
- На 72-й хвилині матчу виникла конфронтація в силу того, що Климчук заволодів м'ячем, Драченко вступив у боротьбу і виграв м'яч. Климчук, натомість, рукою розвернув опонента, порушивши проти нього правила. Драченко, в свою чергу, легко вдарив Климчука головою по обличчю. Під час одного з повторів видно чітко, що контакт все таки був.
І цей контакт бачив Арановський, оскільки епізод відбувся якраз біля нього. Євген першим почав розбороняти футболістів. Суть в тому, що з боку Драченка була агресія, хоча першим правила порушив Климчук. Дивина в тому, що арбітр Микола Балакін обмежився лише жовтими карточками, хоча агресія Драченка явно заслуговувала більшого. Так, Микола не бачив епізоду, але Арановський мусив бачити.

Що стосується одинадцятиметрового… Пеньков зіграв не руками, а ногами. Він викинув ногу, опонент перечепився через цю ногу, тому арбітр призначив пенальті. Але «Зірка» його не реалізувала, тому епізод на загальний рахунок матчу не вплинув, - сказав Мирослав Іванович.
- «Олімпік» - «Карпати» 0:0. Арбітр – Дмитро Бондаренко
- В цьому матчі відбувся цікавий епізод за участю Мохи та Федецького. Якби Бондаренко за його підсумком призначив одинадцятиметровий удар, то був би неправим. Федецький поклав руку на плече опонента і трошки притримав його. Та швидко зрозумів, що це буде фол, тому відпустив Моху. Проте Моха відчув контакт і впав на газон.
За емоціями, за посмішками як одного, так і іншого ми бачили, що мала місце «підмальовка» падіння з боку Мохи. Головне те, що футболісти тепло поспілкувалися і після завершення поєдинку в дружній обстановці подякували один одному за гру, - резюмував експерт.