«Динамо» - «Марітіму» - 3:1. Як кияни вийшли в груповий етап Ліги Європи

Динамо Київ 27 Серпня, 21:02 909
«Динамо» - «Марітіму» - 3:1. Як кияни вийшли в груповий етап Ліги Європи | 19-27
Програма ПроФутбол проаналізувала, як київські динамівці вели боротьбу за місце у груповому етапі Ліги Європи.