Динамівці у складі України U-17 - бронзові призери турніру в Мінську

Динамо Київ 27 Січня, 08:16 653
Динамівці у складі України U-17 - бронзові призери турніру в Мінську | 19-27
Юнацька збірна України, складена з футболістів 1997 року народження, посіла третє місце на міжнародному турнірі на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу».

У «бронзовому фіналі» підопічні Олега Кузнецова розгромили своїх однолітків з Литви. З шести м'ячів, забитих «синьо-жовтими», три на рахунку київських динамівців. Дубль оформив Олексій Щебетун, ще один м'яч на рахунку Віктора Циганкова (на фото).

Всього в матчі взяли участь сім динамівців: Богдан Михайличенко, Сергій Чоботенко і Ростислав Тарануха зіграли повний матч, а Дмитро Фастів, Володимир Маханьков, Віктор Циганков та Олексій Щебетун знаходилися в грі впродовж одного тайму.

Турнір на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу»

Україна U-17 - Литва U-17 - 6:1

Голи: Гуцуляк (12, 39), Циганков (43), Щебетун (58, 81), Лебідь (65) - Юргялявічус (27).

Україна: Маханьков (Фастів, 41) - Михайличенко, Чоботенко, Фурсов, Лебідь, Пихаленок (Шевченко, 61), Грачов, Гуцуляк (Циганков, 41), Баланюк (Щебетун, 41), Ковток (Кравець, 61), Тарануха